Header Image
HAKKIMIZDA
Endüstriyel tesislerin, konut ve toplu yapıların, fizibilite, yatırım ve tesis iyileştirme aşamalarında, mühendislik hizmeti veren bir firmadır. Navi Enerji, gerek yatırım fizibilite aşamalarında, gerekse mevcut durumun iyileştirilmesinde, gerekli tasarımları yaparak, tüm süreçleri adım adım projelendirmektedir.

Fizibilite ve projelendirme aşamalarında bilgisayar ve yazılım desteği kullanan Navi Enerji, planlanan sistemin çalışması
ile ilgili simülasyonları yaparak yatırımın daha sağlıklı ve hatasız olmasını sağlamaktadır. Sunduğumuz mühendislik
ve simülasyon teknolojileri ile bir fark yaratıp müşterilerimize daha gerçekçi bir yaklaşım sergilemek ve maksimum fayda
sağlamak öncelikli amacımızdır. Proje sonrası süreçlere uygulama tecrübesini katan firmamız, yatırım ve işletme maliyetleri ve bunların amortismanları hakkında müşteriye rehberlik yapmaktadır. Gerekli tüm şartnameler, malzeme listesi ve diğer maliyetleri içeren raporlar ile müşterilerimiz sürekli bilgilendirilmektedir. Böylelikli müşterilerimiz yüklü maliyetlerden, yap-boza dönen işlerden kurtulmuş tam olarak neye para ödediğini bilen, kısa zamanda uygun maliyetlerle en uygun çözüme kavuşmuş olacaklardır.

AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ
Navi Enerji olarak amacımız; dünyadaki ve ülkemizdeki yüksek teknoloji kullanan firmalar ile işbirliği yaparak, bölgedeki en iyi hizmeti sunmak; bölge firmalarına her türlü güncel teknik ve donanımı sağlayarak ,dünya çapında rekabetçi olmalarını desteklemek, bölgenin gelişimine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimize maliyet/performans olarak doğru çözümler sunmayı, yaptığımız işlerin arkasında durmayı, gerekli satış sonrası hizmetleri sağlamayı temel ilke olarak kabul etmekteyiz.
NAVİ ENERJİ LOGOSUNUN ANLAMI !

Navi Enerji’nin günümüzde kullanmakta olduğu logoda birbirinden ilginç detaylar gizli. Müşteri beklentilerine göre şekil alabilme gücünü, esnekliğini ve kararlılığını gösteriyor. Dönüşümün ve yenilenebilir enerjinin simgesi olarak nitelendiriliyor. Navi Enerji logosu küçük harfli, geleceğe doğru eğimli. Navi Enerji yeni milenyumun müşteri odaklı teknoloji ve hizmet markasına dönüşüyor, müşterisiyle küçük harfle konuşuyor. Eskilerin aksine artık kralın kendisinin değil müşterinin olduğunu ve onunla büyük harflerle konuşulamayacağını anlamış diyebiliriz.

Array
YENİLİKLERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLUN

HATA ! ALANLARI DOĞRU GİRMEDİNİZ ! ABONELİK BAŞARILI ! GÖNDERİLİYOR...
SOSYAL AĞLARIMIZ
  • Facebook
  • Picasa
  • Twitter
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirket: Navi Enerji Isıt. Soğ. Müh. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sokak: Fevzi Çakmak Mahallesi / Lise Caddesi / No.54
Posta: 55070, Türkiye / Samsun
Email: info@navi.com.tr
Telefon: 0362 233 22 23
Mobil: 0542 239 22 23
BLOGDA YER ALANLAR
Top